Dunyali kutuYayın hayatına başladığı günden bu yana, her yaştan çocuğun (hatta yetişkinin) ilgisini çekmeyi başaran aylık genel kültür dergisi Dünyalı, Mart 2014 – Şubat 2015 arasında yayımlanan tüm sayılarını (11 sayı) içeren özel ciltli saklama kutusuyla raflardaki yerini aldı.

Sınırlı sayıda basılan ve yılbaşı, doğum günü, karne günü gibi kutlamalar için anlamlı bir hediye alternatifi olan Dünyalı Cilt 1, başta dergi koleksiyonerleri olmak üzere, Dünyalı Dergi’yle yeni tanışacak sekiz yaş ve üzeri tüm okurlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Sıra dışı dosya konuları, bilimden çağdaş sanata uzanan renkli içeriğiyle rakiplerinden kolayca ayrışan Dünyalı Dergi, çocukların ellerinden bırakmak istemeyecekleri ve tekrar tekrar okumaktan kendilerini alamayacakları benzersiz bir dergi deneyimi yaşatıyor.

Çeşitli masa oyunları, farklı temalarda yüzlerce çıkartma, eğlenceli bulmacalar, çarpıcı posterler, özel kitapçıklar ve sayısız sürpriz hediye ile zenginleşen Dünyalı Cilt 1, genç okurlar için katıksız bir eğlencenin kapılarını aralıyor.

Dünyalı Dergi ufkunuzu genişletiyor! Satın almak için tıklayın.